شرکت فرا افزار هوشمند از سال 1391 تاسیس و کار خود را با طراحی وب سایت های اینترنتی با برند وبسایتکس شروع کرد. ما در وبسایتکس در ابتدا صرفا خدمات طراحی سایت های اینترنتی ارائه میکردیم، اما در ادامه و با توجه به تغییرات بازار و درخواست های مشتریانمان خدمات طراحی پورتال های اینترنتی، تولید محتوا، برنامه نویسی های اختصاصی تحت وب، بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)، ارائه خدمات میزبانی (سرورهای اختصاصی، سرور های مجازی و هاست اشتراکی)، خدمات بازاریابی دیجیتال (آنلاین مارکتینگ) شامل مدیریت شبکه های اجتماعی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی بر روی گوگل(Google AdWords)، خدمات برندینگ و طراحی هویت بصری و همچنین مشاوره راه اندازی کسب و کارهای آنلاین را نیز به سبد خدمات قابل ارائه خود اضافه کردیم.

ما در وبسایتکس تا کنون 185 پروژه موفق طراحی وب سایت و طراحی پورتال، 36 پروژه موفق سئو و 18 پروژه موفق تولید محتوا، را به سرانجام رسانده ایم همچنین، ما در وبسایتکس، امروز در بخش هاست و میزبانی، میزبان صدها وب سایت اینترنتی دولتی و خصوصی هستیم. هم اکنون تیم پشتیبانی ما در حال حاضر 105 قرار داد پشتیبانی را مدیریت کرده و به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خود است.

تماس با کارشناس

معرفی اعضای تیم وبسایتکس

ما در وبسایتکس تمامی تلاش خود را میکنیم که به کسب و کار شما کمک کنیم.

سعید نوری
سعید نوریمدیر عامل

بزرگ ترین کار من پیدا کردن افراد حرفه ای و جمع کردن آنها کنار هم بوده است. یک تیم حرفه ای قطعا رضایت مشتریان را به دنبال دارد.

مهسا ترابی
مهسا ترابیمدیر پشتیبانی

من و سایر اعضای تیم پشتیبانی بصورت 24 ساعته آماده ارائه راهکارها و بر طرف کردن مشکلات شما هستیم.

مجید برخورداری
مجید برخورداریمدیر تیم توسعه نرم افزار

سرعت، دقت و رابط کاربری آسان هدف نهایی ماست. باید خدمات در بهترین شکل خود عرضه شوند.

سعید نصرت آبادی
سعید نصرت آبادیمدیر پروژه

سعی می کنیم با زمان بندی مناسب و هماهنگی با تیم های مختلف، کیفیت و کارایی محصول شما را تضمین کنیم.

Loading...

برای مشاوره با کارشناسان ما، با شماره 02141406441 تماس بگیرید.

تماس با ما

برای مشاوره با کارشناسان ما، تماس بگیرید.

تماس با ما

خدمات ما

در تمامی خدمات ما، پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته، همراه شما است.

محصولات ما

ما در طراحی و ارائه محصولاتمان همواره سرعت، دقت، اعتبار و پشتیبانی مناسب و 24 ساعته را مد نظرمان داریم تا اینکه خیال شما از یک محصول باب میلتان راحت باشد.