چرا باید برای وب سایت خود گواهینامه SSL تهیه کنید؟

اگر شما می خواهید یک برند معتبر به نظر برسید لازم است که گواهینامه SSL خودتان را با نام تجاری خود تهیه کنید. در این حالت زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود، در کنار آدرس سایت در بالای مرورگر، نام برند تجاری شما را با رنگ سبز خواهد دید که نشان دهنده گواهینامه SSL مخصوص برند خود شماست.

در وب سایت شما همه روزه اطلاعات مختلفی از قبیل فرم ها، نام کاربری، رمز عبور و… جا به جا می شود. اگر شما از گواهینامه SSL استفاده نکنید، احتمال شنود اطلاعات و ضبط آنها توسط هکرها زیاد است. اما اگر از گواهینامه SSL استفاده نمایید، یک سد امنیتی خیلی خوب و قابل قبول در مقابل هکرها بوجود خواهید آورد.

گواهینامه SSL این اطمینان را به کاربران شما می دهد که با خیال راحت از وب سایت و خدمات اینترنتی شما استفاده کنند و در هنگام وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و همچنین پرداخت اینترنتی نگرانی ای نسبت به لو رفتن اطلاعاتشان نداشته باشند.

موتور های جست و جو به سایت هایی که از امنیت بالاتری برخوردار باشند، اهمیت بیشتری می دهند. به طوری که شرکت گوگل در سال 2014 رسما اعلام کرد که سایت هایی که گواهینامه SSL دارند، رتبه بهتری را در رنکینگ گوگل خواهند گرفت. به همین دلیل اگر شما می خواهید نتیجه خوبی را در رنکینگ گوگل بدست بیاورید، باید حتما به فکر گواهینامه SSL باشید.

زمانی که با ورود به یک وب سایت، در بالای وب سایت Https دیده می شود (که نشان دهنده داشتن گواهینامه SSL است)، بدین معنیست که این وب سایت مورد تایید مجامع بین المللی در دنیای وب است و این مورد می تواند یک اعتبار برای سایت شما تلقی شود.

انواع گواهینامه های SSL را بشناسید

گواهینامه SSL انواع مختلفی دارد که بر حسب نیازی که شما دارید، می توانید از یکی از آنها استفاده نمایید.

گواهینامه اعتبار سنجی دامنه

تمرکز این نوع از گواهینامه ها بیشتر بر روی اعتبار خود دامنه است و اعتبار برند و یا شرکت را مورد ارزیابی قرار نمی دهند. به طور کلی گرفتن این گواهی نامه با توجه به اینکه مدارک خاصی لازم ندارد نسبتا آسان است.

  • قیمت ارزان

  • سادگی در خرید

  • مناسب برای سایت های کوچک

گواهینامه اعتبار سنجی سازمانی

در این گواهینامه علاوه بر تمرکز روی اعتبار دامنه، اعتبار برند و شرکت نیز بررسی می شود و در نتیجه اعتبار بیشتری دارد. در این مورد مدارک ارسال شده توسط عوامل انسانی کنترل و بررسی می شوند و سپس گواهینامه صادر می گردد.

  • اعتبار بیشتر

  • برندسازی بهتر

  • مناسب برای سایت های فروشگاهی و شرکتی

گواهینامه اعتبار سنجی EV

معتبر ترین نوع گواهینامه SSL در دنیای وب بوده که اعتبار دامنه، برند، شرکت و… را مورد بررسی قرار می دهد. برای گرفتن این گواهینامه مراحل بیشتری را باید طی کنید. و در انتها، نام برند شما، در قسمت گواهینامه SSL با رنگ سبز نمایش داده خواهد شد.

  • بیشترین اعتبار

  • مناسب برای برند سازی های گسترده

  • مناسب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ

برای مشاوره با کارشناسان ما، با شماره 02141406441 تماس بگیرید.

تماس با ما

برای مشاوره با کارشناسان ما، تماس بگیرید.

تماس با ما

تعرفه های گواهینامه SSL

پشتیبانی 24 ساعته
همراه همیشگی شما در طول همکاری با ماست.

ویژه مشتریان وبسایتکس

رایگان

اگر شما خدمات میزبانی وبسایت خود را به مجموعه وبسایتکس سپرده اید، کلیه کارهای مربوط به گرفتن گواهینامه SSL توسط تیم وبسایتکس و به صورت رایگان برای شما انجام خواهد گرفت.

تماس با ما

گواهینامه RapidSSL

380,000 تومان

اعتبار سنجی دامنه شما به همراه 10,000 دلار ضمانت و 256 بیت رمز گذاری. به این معنی که در صورت نشت اطلاعات شما، 10,000 دلار خسارت دریافت خواهید کرد.

ثبت سفارش

چرا همکاری با ما